tamin
  • BMS
  • نگهداری و تعمییرات (نت)
  • Boiler
  • Industrial kitchen

افتتاح بیش از ٤٠ پروژه بیمه‌ای و درمانی در ١٨ استان همزمان با هفته تأمین اجتماعی

مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی از افتتاح بیش از ٤٠ پروژه بیمه ای و درمانی در ١٨ استان و برگزاری مراسم متنوع برای گرامیداشت هفته تأمین اجتماعی در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، امیرعباس تقی پور اظهار داشت: برنامه های گرامیداشت هفته تأمین اجتماعی در فاصله زمانی ١٩ الی ٢٥ تیرماه ١٣٩٥ اجرا خواهد شد، و از این فرصت ها حداکثر بهره برداری برای تعمیق تعامل با شرکای اجتماعی سازمان (بیمه شدگان، کارفرمایان، بازنشستگان و مستمری بگیران) دستگاه های اجرایی و قانونگذاری استفاده می شود.

وی اطلاع رسانی به مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی و آشنایی آنان با وظایف، اهداف، سیاست ها، برنامه ها و عملکرد سازمان و همچنین انعکاس فعالیت های انجام شده در جهت روانسازی امور، توسعه خدمات به ویژه خدمات الکترونیک، ساخت و ساز و سرمایه گذاری‌های انجام شده را از دیگر برنامه های سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد.

تقی پور گفت: رونمایی از کتاب و برگزاری نمایشگاه کتاب، عکس و کاریکاتور در طول هفته تأمین‌اجتماعی در دستور کار قرار دارد و با هدف معرفی اهداف و عملکرد سازمان به نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، نمایشگاه سازمان تأمین اجتماعی در مجلس نیز برگزار می‌شود.

مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: حضور در مرقد مطهر حضرت امام (ره) و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و حضور بر مزار شهدای سازمان، افتتاح مراکز بیمه‌ای و درمانی و دیدار با مسئولان ارشد کشور از مهمترین برنامه‌های سازمان تأمین اجتماعی در این هفته است.

تقی پور از افتتاح ٤١ پروژه بیمه‌ای و درمانی در ١٨ استان همزمان با هفته تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: درمانگاه مریوان، شعبه ٢ سنندج، شعبه سقز و شعبه بانه در استان کردستان و شعبه ٣ رشت و درمانگاه و شعبه آستانه اشرفیه در استان گیلان از جمله پروژه‌هایی هستند که به بهره‌برداری می‌رسند.

وی افزود: ساختمان جدید اداره کل ومدیریت درمان تأمین اجتماعی در استان خوزستان و همچنین ساختمان اداره کل، مدیریت درمان و دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی استان خراسان شمالی در هفته تأمین اجتماعی افتتاح می‌شوند.

تقی پور ادامه داد: در استان فارس نیز درمانگاه استهبان و درمانگاه لامرد همزمان با هفته تأمین اجتماعی افتتاح می‌شوند.

وی در ادامه حضور مدیران کل سازمان در سراسر کشور در نماز جمعه مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها و سخنرانی پیش از خطبه‌ها را از دیگر برنامه‌های هفته تأمین اجتماعی عنوان کرد و گفت: دیدار با خانواده معظم شهدای همکار، حضور مسئولان عالی سازمان تأمین اجتماعی در برنامه های رادیو و تلویزیونی و مصاحبه با رسانه‌ها برای ارایه گزارش عملکرد درخصوص برنامه های کلان سازمان نیز در هفته تأمین اجتماعی مورد توجه قرار دارد.

تقی پور ادامه داد: بازدید از واحدهای صنعتی و دیدار با بیمه‌شدگان و کارگران در خطوط تولید و عیادت از بیماران بستری در مراکز ملکی سازمان تأمین اجتماعی نیز از دیگر برنامه های هفته تأمین اجتماعی است.

مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی از برگزاری مراسم و برنامه های ویژه هفته تأمین اجتماعی در سراسر کشور خبر داد و گفت: تشکیل کمیته های استانی متشکل از مدیرکل تأمین اجتماعی، مدیر درمان و مسئولان روابط عمومی این دو حوزه مدیریت برای هماهنگ کردن برنامه ها در همه استانها انجام می‌شود.

تقی پور دیدار با شخصیت‌های استانی نظیر استانداران، ائمه جمعه، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و اعضای شوراهای اسلامی شهر را از جمله برنامه های مدیران بیمه ای و درمانی و همچنین مسئولان شعب و مراکز درمانی سراسر کشور اعلام کرد و گفت: این دیدارها با هدف تشریح و تبیین مواضع، عملکرد، چالش ها و برنامه های سازمان و ارایه گزارش در مورد فعالیتهای سازمان تأمین اجتماعی انجام می‌شود.

لینک خبر  

 

اهم فعاليت هاي شرکت تأمين

  • سرعت عمل در ارائه خدمات تخصصي پشتيباني به نيروهاي مستقر در ساختمانها، با توجه به وسعت و تعداد مراكز تحت پوشش در سراسر كشور.
  • شرکت فعال درجلسات تحويل موقت وقطعي پروژه هاي جديدالاحداث وبررسي وتعيين نقايص پروژه و ارايه مشاوره هاي لازم.
  • انجام كارهاي اجرايي تاسيسات با تيمهاي متبحر در قالب عقد قرارداد.
  • افزايش توان علمي وفني پرسنل ازطريق شرکت در دوره هاي آموزشي مراکز معتبر.
  • بیشتر...

درباره شرکت تأمین

شرکت مهندسي تأسيسات و انرژی تأمين درسال 1369 به منظور راهبري، تعمير و نگهداري تأسيسات مکانيکي و الکتريکي بيمارستانهاي سازمان تأمين اجتماعي (متعلق به سازمان تامين اجتماعي) تأسيس گرديد.
درحال حاضراين شرکت عهده دار تعمير، نگهداري و نظارت بر تأسيسات مکانيکي والکتريکي تمام مراکز اداری و درمانی سازمان تأمین اجتماعی مي باشد. همچنین بهینه کردن مصرف انرژی اولویت کاری شرکت می باشد.

تماس با ما

گروه مهندسی تأسیسات و انرژی تأمین

آدرس: تهران - بلوار کشاورز - خیابان عبداله زاده - خیابان شهرستمی - پلاک 28

تلفن: 11 67 99 88 ( 21 98 +)  
دورنگار: 42 53 95 88 ( 21 98 +)

کد پستی : 1415633541